خرید قهوه سبز | انواع دمنوش لاغری ،دیابت ،فشار خون

مرکز فروش قهوه سبز ،انواع دمنوش لاغری ،دمنوش دیابت ، فشار خون ، آرامش بخش ، چای سبز ، چای سفید ، چای ترش ،

0938 936 935 1

مشاوره تلفنی

نحوه خرید قهوه سبز

نحوه خرید قهوه سبز در فروشگاه ۱۰۰۰۹۰ به شرح زیر میباشد :

با توجه به اینکه سفارشات COD ( تحویل درب منزل و پرداخت پس از تحویل کالا ) در اداره پست در اولویت های پایینی قرار دارد ، ابتدا سفارشاتی که برای این اداره در لول بالای درامدی قرار دارند ارسال و پس از آن با تاخیر زیاد سفارشات پرداخت در محل برای مشتریان ارسال میگردد. این پروسه زمان بر بوده و همواره در تسویه حساب با این اداره دچار مشکل بوده ایم .

بعضا نیز پیش آمده که ماموران پست علاوه بر مبالغ مصوب و مندرج بر روی کالا هزینه ای تحت عنوان هزینه پیک یا هزینه انتظار از مشتریان دریافت نموده که این امر نیز سبب نارضایتی ما و مشتریان گرامی از این نخوه ارسال گردیده است . در مواردی مشاهده شده است که ماموران پست از مشتریان درخواست واریز وجه به صورت کارت به کارت به حساب شخصی خود را داشته اند که متاسفانه تمامی این موضوعات موجب شده همکاری فروشگاه ۱۰۰۰۹۰ با اداره پست در این نحوه ارسال ( پرداخت پس از تحویل کالا) قطع شده و تنها نحوه خرید مورد تایید ما ، پرداخت کارت به کارت و ارسال پکیج های خریداری شده مشتریان از طریق تیپاکس و یا پست پیشتاز باشد.

جهت خرید پکیج های لاغری قهوه سبز لطفا با توجه به مبالغ مندرج در صفحه اصلی سایت که ذیلا نیز قرار میگیرد ، نسبت به واریز وجه به صورت کارت به کارت به شماره زیر ، اقدام کرده و سپس بر روی گزینه ثبت سفارش که در انتهای همین صفحه و همچنین در صفحه اصلی سایت قرار گرفته کلیک نموده و آدرس خود را جهت ارسال پکیج ، ثبت نمایید.

پکیج ۲۵ روزه تست قهوه سبز لاغری – قیمت : ۳۵.۰۰۰ تومان + ۱۴.۰۰۰ تومان هزینه ارسال = قیمت نهایی پرداختی : ۴۹.۰۰۰ تومان

پکیج ۴۵ روزه قهوه سبز لاغری – قیمت : ۷۰.۰۰۰ تومان + ۱۸.۰۰۰ تومان هزینه ارسال = قیمت نهایی پرداختی : ۸۸.۰۰۰ تومان

پکیج ۳ ماهه قهوه سبز لاغری  – قیمت : ۱۴۰.۰۰۰ تومان + هزینه ارسال رایگان = قیمت نهایی پرداختی : ۱۴۰.۰۰۰ تومان

پکیج ۶ ماهه قهوه سبز لاغری – قیمت ۲۸۰.۰۰۰ تومان + ۱۸.۰۰۰ تومان هزینه ارسال + یک بسته هدیه رایگان = قیمت نهایی پرداختی : ۲۹۸.۰۰۰ تومان

ثبت سفارش


مشاوره رایگان - آنلاین