صفحه اصلی علاقه مندی0 مقایسه سبد خرید0

آیا قهوه سبز در لاغری موثر است؟

آیا قهوه سبز در لاغری موثر است؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که آیا قهوه سبز در لاغری موثر است؟ در پاسخ به این سوال میتوان در سطح وب نظرات و اظهارات مختلفی را شاهد بود. اما به واقع چطور محصولی میتواند در عین حال که کاملا گیاهی و فاقد مواد شیمیایی و افزودنی است ، موجب لاغر شدن انسان گردد؟ ماده ای به نام کلروژنیک اسید در قهوه های سبز به صورت ذاتی وجود دارد که در زمان مصرف در بدن آزاد شده و باعث افزایش سوخت و ساز بدن میگردد. این ماده ( کلروژنیک اسید ) در بدن همه ما نیز به صورت عادی ترشح میشود و سبب سوخت و ساز بدن و تامین انرژی میشود. حال قهوه سبز بدون اینکه ضرری به بدن برساند ، این ماده چربی سوز را وارد بدن میکند و متعاقب آن هر فعالیت ولو اندک در بدن مانند تنفس ، راه رفتن ، فکر کردن و… از حالت عادی کالری بیشتری را میسوزاند. این خاصیت کلروژنیک اسید است که آن را تبدیل به چربی سوزی طبیعی و بی نظیر کرده است.

حال در نظر بگیرید شما در طول روز دو مرتبه چربی سوزی قدرتمند مانند قهوه سبز را وارد بدن خود کرده اید و این روند را مستمرا و به مدت یک ماه و با برنامه ریزی مناسب و دقیق انجام داده اید . حال سوال این است : آیا امکان دارد که ماده چربی سوزی هر روز وارد بدن شود و باعث کاهش وزن نگردد؟! پاسخ مشخص است . 2+2 قطعا 4 خواهد شد .

از طرفی قهوه سبز چون قبل از وعده های غذایی مصرف میگردد ، باعث کاهش اشتهای کاذب شده و علاوه بر چربی سوزی فوق العاده ، از طریق کاهش اشتها نیز موجب کاهش وزن و چربی سوزی شما میگردد

در مقالات بعدی از تفاوت قهوه سبز های موجود در بازار و خطرات ناشی از مصرف قهوه های سبز غیر بهداشتی و غیر استاندارد ، برای شما خواهیم گفت .

منبع : تیم تحقیقاتی 100090

انتشار این مطلب با ذکر منبع ، بلامانع میباشد

نویسنده
نویسنده
مقالات: 18

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *