صفحه اصلی علاقه مندی0 مقایسه سبد خرید0

سریعترین روش لاغری در یک هفته

امروز با شما عزیزان 100090 هستیم با رژیم طلایی ” سریعترین روش لاغری در یک هفته ” .با ما همراه باشید تا طی 7 روز آینده حداقل 3 کیلوگرم از وزن خود را برای مراسمی که در پیش دارید کم کنید . توجه کنید با این روش کاهش وزن ، بسته به میزان اضافه وزنتان میتوانید در طی 7 روز تا 8 کیلوگرم نیز از وزنتان را کاهش دهید .

نکات بسیار بسیار مهم:

1 : رعایت مو به مو این برنامه غذایی شرط رسیدن به نتیجه ایده آل است . پس خودتان را فریب ندهید .

2: طی این یک هفته از قرار گرفتن در شرایط استرس زا به شدت پرهیز کنید . به اندازه کافی بخوابید و به هیچ عنوان تاکید داریم به هیچ عنوان به خودتان گرسنگی ندهید.

3: روز اول به روی ترازو بروید و طی این هفت روز تحت هیچ شرایطی بر روی ترازو نروید. فقط بعد از پایان هفتمین روز و صبح روز هشتم اجازه وزن کشی دارید . در نظر داشته باشید که وزن کشی در ابتدا ، میان و حتی اواخر هفت روز شما را به سمت نا امیدی کشانده و از ادامه مسیر باز میدارد. پس با قدرت و اراده فقط 7 روز از 365 روز سال را مقید و طبق برنامه عمل کنید . 358 روز دیگر سال برای خودتان است و هیچ کسی نمیتواند آن را از شما دریغ کند.

این رژیم غذایی به نام ” رژیم جنرال موتورز ( GM ) معروف بوده و یکی از سریعترین روش های سالم و البته طبیعی برای کاهش وزن است.

روز اول :

امروز مهمترین روز ” سریعترین روش لاغری در یک هفته ” است . امروز شما باید فقط و فقط میوه بخورید؛ چه میوه ای دوست دارید ؟ چه میوه هایی را تا بحال تست نکرده اید ؟ امروز وقت خوردن میوه است . به مقدار زیاد و با تنوع فراوان . اما از خوردن یک میوه منع شده اید . متاسفانه شما اجازه خوردن موز را ندارید . روی سایر میوه ها برنامه ریزی کنید بعضی از میوه هایی که برای این روز توصیه می شوند سیب، هندوانه، خربزه و انار هستند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب هم بنوشید.نوشیدن این میزان آب الزامی و یکی از شروط اصلی رژیم GM است. هر وقت احساس گرسنگی کردید باز هم میوه و آب بخورید. میوه ها شمارا سیر خواهند کرد . حالا نوبت چربی سوز است . امروز مجاز به استفاده سه فنجان قهوه سبز هستید . حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

روز دوم :

حالا نوبت به سبزیجات میرسد . امروز کلا شما با سبزیجات خودتان را سیر میکنید . نکته مثبت این است که شما میتوانید از انواع سبزیجات خام یا پخته استفاده نمایید اما توجه داشته باشید که به هیچ عنوان تاکید داریم به هیچ عنوان حق استفاده از روغن در طبخ سبزیجات را ندارید .شما میتوانید در امروز سیب زمینی پخته نیز بخورید اما بهتر است که سیب زمینی را در وعده صبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن در طی روز بسوزند. سبزیجات پیشنهادی برای امروز عبارتند از لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم. می توانید برای خودتان از ترکیب این سبزیجات سالاد درست کرده و آن را با آبلیمو و یا سرکه سیب بخورید.طبیعی است که امروز بیشتر از همیشه دستگاه گوارشی شما فعال باشد و رفت و آمد بیشتری به سرویس بهداشتی داشته باشید؛ اما جای هیچ نگرانی نیست . فراموش نکنید در این روز هم 8 تا 12 لیوان آب در طول روز مصرف کنید.همچنین مثل روز اول ، امروز هم مجاز به استفاده سه فنجان قهوه سبز هستید . حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

روز سوم :

 در روز سوم رژیم GM مقداری آزادی عمل بیشتری خواهید  داشت. در امروز شما میتوانید از میوه و سبزیجات ( ترکیب روزهای اول و دوم ) استفاده نمایید . اما متاسفانه باز هم نمیتوانید موز و البته سیب زمینی استفاده کنید. بهتر است صبح از میوه استفاده کنید و نهار را با سوپ یا سالاد سبزیجات سر کنید . توجه کنید هیچ محدودیتی در مصرف میوه و سبزیجات ندارید . عصر مجدادا میوه مصرف کنید و نهایتا شام را هم باز سبزیجات میل کنید. البته این یک ترکیب پیشنهادی است و کاملا مختارید که به هر طریقی آن را تغییر دهید . توجه کنید امروز هم 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید. همچنین مثل دو روز گذشته ، امروز هم مجاز به استفاده سه فنجان قهوه سبز هستید . حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

روز چهارم :

تبریک! نصف راه را رفته اید و یک خبر خوب برایتان داریم . امروز ، روز شیر و موز است . به هیچ چیز دیگری فکر نکنید . روزهای سبزیجات و میوه های متنوع گذشت . امروز فقط حق خوردن 8 تا 10 عدد موز متوسط ( کوچک نباشد ) به همراه 3 لیوان شیر کم چرب را دارید. شاید گمان کنید که امروز گرسنگی شما را اذیت خواهد کرد ولی اصلا جای نگرانی نیست . این میزان از موز و شیر هیچگونه گرسنگی برای شما باقی نخواهد گذاشت. سعی کنید سه لیوان شیرتان را برای سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام نگه داشته و 8 الی 10 عدد موزتان را نیز برای تمام طول روز تا آخر شب مدیریت کنید . دیگر نیازی به تکرار چند باره نیست ، 8 الی 12 لیوان آب را باید مصرف کنید .همانند سه روزی که گذشت، امروز هم مجاز به استفاده سه فنجان قهوه سبز هستید . حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

Banana smoothie in a glass is placed on a wooden table.

روز پنجم :

امروز روز رویایی شماست! یک پیمانه برنج جایزه چهار روز گذشته شما است . امروز یک پیمانه برنج بدون حتی یک قطره روغن برای خودتان بپزید. ترجیحا برنج را آبکش کنید و به صورت دمی مصرف نکنید . در طول روز میتوانید 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی بخورید . بهتر است که دو تای آنها را همراه برنج میل کنید زیرا مجاز به استفاده از هیچ خورشی به همراه برنج نیستید. توجه کنید که مصرف گوجه فرنگی میزان اسید اوریک بدنتان را افزایش خواهد داد پس آشامیدن 10 الی 12 لیوان آب برای شما الزامی است. همچنین میتوانید از سوپ سبزیجات شامل کدو ، کلم ، هویج و بروکلی و البته نیاز به گفتن نیست که بدون حتی یک قطره روغن. همچنین امروز میتوانید از سه میوه سیب ، پرتقال و گریپ فروت استفاده کنید . همانند 4 روز گذشته ، امروز هم مجاز به خوردن سه فنجان قهوه سبز هستید.حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

روز ششم :

خوشحال باشید . امروز هم مانند روز پنجم شما یک پیمانه برنج در وعده غذاییتان دارید ( بدون روغن و ترجیحا آبکش ). برنج را برای وعده نهار استفاده کنید . بقیه روز هم مجاز به استفاده از سبزیجات خام یا پخته ( بدون روغن ) هستید . امروز هم مانند 5 روز گذشته باید 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید . امروز احساس سبکی خواهید کرد و متابولیسم بدنتان افزایش خواهد یافت .نیاز به گفتن چند باره نیست که امروز هم مجاز به خوردن سه فنجان قهوه سبز هستید.حتما و قطعا باید از چربی سوزی قهوه سبز برای ادامه مسیر استفاده کنید .

روز هفتم :

تبریک به این اراده و پشتکار شما . موفق شدید ، امروز روز آخر رژیم GM است. دقیقا مانند روز ششم رفتار کنید اما یک لیوان آب میوه طبیعی که خودتان در منزل تهیه کرده اید را به برنامه روز ششم اضافه کنید . همان مقدار آب همیشگی ( 7 تا 12 لیوان ) را مصرف کنید. سه لیوان قهوه سبز را بنوشید ، این چربی سوز طبیعی معجزه خواهد کرد و مصرف آن در حین رژیم الزامی است.

تمام شد . صبح روز هشتم خودتان را وزن کنید . نتیجه حیرت انگیز خواهد بود . روبروی آینه بایستید و از شفافیت پوست خود لذت ببرید. فراموش نکنید چه هفته سختی را پشت سر گذاشته اید . پس آن را با پرخوری خراب نکنید . وزنی که امروز دارید حاصل تلاش و سختی یک هفته ای شماست .

حالا برای ثابت نگه داشتن وزنتان کافی است که روزی سه وعده قهوه سبز لاغری را مصرف نمایید . همچنین کنترل غذای مصرفی برای ثابت نگه داشتن وزنتان الزامی است .

نکات پایانی :

1 :برای رسیدن به نتیجه بهتر بهتر است که روزی 45 دقیقه پیاده روی داشته باشید .

2: مصرف روزانه قهوه سبز برای شما آزاد است اما توصیه میشود بیشتر از 3 وعده در روز استفاده نگردد.

3: تحت هیچ شرایطی هیچ یک از موارد ذکر شده را کم یا زیاد نکنید . حذف هر یک از موارد موجب آسیب جدی به بدن شما خواهد شد. این رژیم پایه علمی و آزمایش شده دارد . مو به مو اجرا کنید .

4: تکرار رژیم GM برای هفته ها و روزهای متوالی اصلا و اکیدا توصیه نمیگردد. هر گونه عواقب استفاده چند باره از رژیم متوجه خودتان خواهد بود.

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی و خرید محصول قهوه سبز 111 بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

نویسنده
نویسنده
مقالات: 18

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *