صفحه اصلی علاقه مندی0 مقایسه سبد خرید0

طریقه مصرف قهوه سبز برای لاغری

با توجه به اینکه مدل های مختلف قهوه سبز لاغری در بازار وجود داشته و هر کدام از فروشندگان نیز برای خاص نشان دادن قهوه سبز خود اقدام به روش من دراوردی برای مصرف قهوه سبز نموده اند ، مصرف کنندگان قهوه سبز با چالش بزرگی به نام طریقه مصرف قهوه سبز برای لاغری مواجه شده اند. قهوه سبز لاغری به دو مدل دانه قهوه سبز و قهوه سبز آسیاب شده در بازار ایران موجود است .

نخست اینکه باید بدانید که مصرف دانه های قهوه سبز به دلیل خام بودن و خارج نشدن دو مدل گاز خطرناک موجود در دانه های خام قهوه سبز ، بسیار خطرناک هستند. این دو گاز بعد از یک دوره مصرف یکماهه باعث از بین رفتن تدریجی پرز معده شده و مشکلاتی نظیر درد معده ، زخم معده ، ورم معده و نهایتا مشکلات دستگاه گوارش را به همراه می آورند . پس توصیه اکید داریم که تحت هیچ شرایطی اقدام به مصرف دانه های خام قهوه سبز ننمایید.

فروشگاه 100090 به عنوان اولین و تنها فروشگاه ارائه دهنده قهوه سبز فراوری شده در ایران ، با همکاری صنایع غذایی 111 مفتخر است که قهوه سبز آسیاب شده ( فراوری شده ) به صورت نانو پودر را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده است. تفاوت میان قهوه سبز فراوری شده و دانه های خام قهوه سبز در چند مورد است . نخست اینکه قهوه سبز فراوری شده 111 در دمای مناسب از حالت خامی خارج شده است. سپس برای از بین بردن دو گاز خطرناک موجود در قهوه که در بالا به آن اشاره شده، قهوه های سبز را تحت پرتو قرار داده و در محیط کاملا ایزوله آزمایشگاهی این محصول را فراوری نموده است . پس از آن دانه های قهوه سبز در کارخانه صنایع غذایی 111 توسط دستگاه های مدرن کشور آلمان ، آسیاب شده و به صورت نانو پودر در آمده است. در مرحله پایانی این پودر ها به صورت کاملا مکانیزه در ساشه های 10 گرمی و در پکیج نهایی قرار گرفته است.

تفاوت محصول ما با سایر قهوه سبزهای موجود در بازار ایران را تنها با یکبار مصرف متوجه خواهید شد.

اما طریقه مصرف قهوه سبز برای لاغری :

طی آزمایشهای متعددی که توسط کارشناسان خبره صنایع غذایی 111 بر روی زمان و نحوه مصرف قهوه سبز 111 انجام شده نهایتا بهترین روش مصرف قهوه سبز و بهترین زمان مصرف قهوه سبز به این صورت انتخاب شد که 15 دقیقه قبل از سه وعده غذایی صبحانه ، نهار و شام یک قاشق چایخوری پودر قهوه سبز 111 را در یک فنجان آب جوش حل کرده و با کلیه محتویات میل نمایید. لطفا فریب راه کارهای مصرفی من دراوردی فروشندگان بی نام و نشان را نخورده و تنها به همین نحوه مصرف اکتفا نمایید .

نکته مهم : مصرف قهوه سبز برای بیشتر از 3 مرتبه در روز اکیدا توصیه نمیگردد.

جهت خرید قهوه سبز فراوری شده 111 میتوانید به صفحه اصلی فروشگاه 100090 مراجعه نمایید.

نویسنده
نویسنده
مقالات: 18

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *