صفحه اصلی علاقه مندی0 مقایسه سبد خرید0

کیا با قهوه سبز لاغر شدن

کیا با قهوه سبز لاغر شدن عنوانی پر کاربرد در سرچ های این روزهای گوگل میباشد . اما سوال اصلی ایجانست واقعا کیا با قهوه سبز لاغر شدن ؟

برای روشن شدن موضوع توضیح مختصری از نحوه عملکرد لاغری قهوه سبز خدمت شما عزیزان ارائه میکنم. قهوه سبز لاغری پدیده اکنون نه نوظهور بلکه جا افتاده و با سابقه نزدیک به 10 ساله در ایران است . قهوه های سبز مدل خام و اصطلاحا رست نشده هستند که مانند اکثر مواد خوراکی تا قبل از دستکاری صنعتی و یا قرار گرفتن در دمای پخت ، بسیاری از خواص آن حفظ شده است . قهوه سبز منبع غنی آنتی اکسیدان بوده که این مورد از عواملی مانند سرطان ، سردرد ، قند خون و… جلوگیری میکند . اما شاخصه اصلی قهوه سبز نه منبع غنی آنتی اکسیدان بودن آن بلکه ماده ای بنام کلروژنیک اسید است که به صورت ذاتی در این محصول بینظیر وجود دارد. کلروژنیک اسید موجود در قهوه های سبز در مدل های مختلف این محصول اعم از قهوه سبز برزیلی ، قهوه سبز کلمبیایی ، قهوه سبز مکزیکی ، قهوه سبز ویتنام ، قهوه سبز اندونزی ، قهوه سبز چینی و … متغیر است و بر خلاف باور عمومی که قهوه برزیل را بهترین مدل قهوه ( شاید در قهوه های رست شده ) میدانند ، اما باید به اطلاع شما برسانیم که این قهوه سبز ( برزیلی ) تقریبا یک پنجم قهوه های سبز کلمبیایی و مکزیکی دارای کلروژنیک اسید است . به این ترتیب قهوه های سبز کلمبیایی و مکزیکی با دارا بودن نزدیک به 50 درصد کلروژنیک اسید طبیعی در هر 100 گرم ، بالاترین میزان از این ماده را به صورت طبیعی دارا میباشند .

حال سوال اینجاست که کلروژنیک اسید چیست و به چه دردی میخورد ؟

پاسخ شما : کلروژنیک اسید پس از مصرف قهوه سبز در بدن مصرف کننده آزاد شده و باعث افزایش یافتن سوخت و ساز بدن میگردد. به این ترتیب هر چه میزان این ماده در قهوه سبز بیشتر باشد ، طبیعتا میزان افزایش سوخت ساز بدن نیز بیشتر خواهد بود . حال در نظر بگیرید پس از مصرف قهوه سبز ، یک فعالیت ساده بدنی مانند تنفس هم میتواند از حالت عادی کالری بیشتری سوزانده و سایر فعالیت های روزانه مانند راه رفتن ، دویدن ، ورزش کردن و… با مصرف قهوه سبز 3 تا پنج برابر سوخت و ساز بیشتری خواهد داشت . از طرفی چون قهوه سبز قبل از وعده های غذایی مصرف میشود ، کاهش اشتهای کاذب را نیز به همراه دارد که ازین رو میزان مصرف مواد غذایی نیز در شما اتوماتیک کاهش مییابد.

فروشگاه 100090 مفتخر است که بیش از 6 سال در زمینه فروش قهوه سبز مدل کلمبیایی ، سهم بزرگی در زمینه سلامت عمومی هموطنان و مشخصا لاغری افراد داشته است و حضور ما در رتبه یک گوگل قطعا مهر تاییدی بر این ادعا است .

با خیال راحت به صفحه اصلی سایت رفته و یک پکیج لاغری قهوه سبز خریداری کنید تا مشتری دائم و راضی ما باشید .

امیدواریم که پاسخ سوال خود را گرفته باشید که کیا با قهوه سبز لاغر شدن 🙂

نویسنده
نویسنده
مقالات: 18

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *